Wspieramy Akcje - Wampiriada

Nasza drukarnia wspiera akcje Wampiriada.

Poniżej krótka informacja o akcji.

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pragnie zaprosić do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi – Wampiriada.

To już dwudziesta, jubileuszowa edycja akcji honorowego krwiodawstwa, organizowana przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wampiriada cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego wierzymy, że i tym razem nie zabraknie chętnych do podzielenia się krwią i pobicia rekordu! Niezależne Zrzeszenie Studentów szykuje wiele niespodzianek i prezentów dla uczestników, m. in.: zniżki na kursy językowe, książki, koszulki, karnety na siłownie i wiele, wiele innych. U nas dając coś z siebie sam też zostaniesz obdarowany! Przekonaj się o tym osobiście! Obawiasz się długiego oczekiwania w kolejce do rejestracji? Nic z tego! Teraz ten czas uprzyjemnią Ci gry, konkursy i zabawy!

Wampiriada odbędzie się w dniach od 19 do 22 kwietnia na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego. Przyjdź! Razem pobijemy rekord w ilości oddanej krwi, który należy do naszej Uczelni! Czekamy na Ciebie między godziną 916 – nie zawiedź nas!

Naszą akcję uświetnią pokazy pierwszej pomocy, organizowane przez PCK, możliwość zbadania poziomu cukru we krwi, dzięki współpracy z Zrzeszeniem Studentów Niepełnosprawnych. Na kampusie spotkacie coś, czego do tej pory żadna edycja Wampiriady nie miała – żywą maskotkę! Nie wierzysz? Przyjdź i przytul się do ogromnego serducha!

Wampiriada - 2010

 
Klienci